עורכת הדין אדרה רוט בידיים שלובות ומבט מהצד

עו”ד אדרה רוט

למעלה מ-20 שנה ניסיון
בייצוג נפגעי רשלנות רפואית
עומדות לרשותך

רשלנות רפואית

פגיעות גוף ונפש עקב רשלנות רפואית משנות לצמיתות את חייו של הנפגע, בני משפחתו וסביבתו הקרובה.אנו נסייע לך וליקרים לך לברר האם אכן היתה רשלנות רפואית בזמן הטיפול הרפואי, ולהביא לתוצאה המיטבית עבורך.אם אתה או מישהו מקרוביך נפל קורבן למקרה של רשלנות רפואית, אנו נעזור לך למצות את זכויותיך ולהוכיח טענותיך.אם, לאחר התייעצות נגיע למסקנה כי לא היתה רשלנות רפואית בטיפול אותו קיבלת – לא נגרור אותך להליכים מיותרים.

ניסיון יתרונות ותחומי עיסוק:

משרדה של עורכת הדין אדרה רוט פועל להגנה על זכויות חולים על-פי חוק זכויות החולה וחוק ביטוח בריאות ממלכתי. משרדנו מייצג חולים במאבקם לקבלת טיפולים בדיקות ותרופות , הכלולים או שאינם כלולים בסל הבריאות.

כיצד לנהוג במקרה של חשש לרשלנות רפואית?

כדאי להיעזר בעורך דין ותיק ומנוסה, אשר זהו תחום מומחיותו!

חשוב לזכור! בתחום זה, אנו גובים את שכר טרחתנו באחוזים מהסכומים הנפסקים ללקוחותינו. מטרתנו ומטרת הלקוח זהה- השגת הפיצוי הגבוה ביותר, בפרק הזמן הקצר ביותר ובצורה היעילה במקרה של רשלנות רפואית.

משרדנו עוסק בתביעות רשלנות רפואית ואנו מייצגים נפגעים אשר להם נגרם נזק קשה, משמעותי ובלתי הפיך. משרדנו עוסק בענפים שונים בתחום רשלנות רפואית , כאשר תביעות רבות קשורות במומים אשר לא אובחנו במהלך הריון, פגיעות קשות שנגרמו במהלך הלידה, איחור באבחון מחלות קשות שגרמו למוות או לנכות קשה ועוד.

עורכי דין כותבים

בלוג ומאמרים